₺129,00 + KDV
₺149,00 + KDV
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,00 + KDV
₺149,00 + KDV
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺22,99 + KDV
₺31,99 + KDV
%28 İndirim
%28İndirim
₺49,00 + KDV
₺69,00 + KDV
%29 İndirim
%29İndirim
₺240,00 + KDV
₺295,00 + KDV
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺187,00 + KDV
₺199,00 + KDV
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
1

3m iş güvenliği ve sağlığı ürünleri

Bir işletmede en büyük kurallardan birisi iş güvenliği ve sağlığına dikkat etmektir. Kurallara dikkat edilmezse iş yerinde kazalar en büyük sorunlardan birisi olacak ve çalışanlarında sağlığını en olumsuz şekilde etkiliyecektir. İşte tam burada 3M iş sağlığı ve güvenlik ürünleri bulundurmak yöneticilerinizin görevidir. iş güvenli ve sağlığı çok önemli bir kavram olup gerekli materyalleri (malzeme ve ürünleri) eksiksiz doğru kullanma görevi işçi ve çalışanların kendine vazifesi ve görevidir. Bunları size en hızlı şekilde tedarik etmek için Gaziantep 3m ana bayii factor iş market hizmetinizdedir.

3M İş güvenliği ve sağlığı Ürünleri Nelerdir?

Çalışma esnasında veya inşaat halinde olan meskenlerde başınıza gelebilecek herhangi bir darbeden korunmak için baret kullanılmalıdır. Basınçlı ve yüksek sesli iş yerlerinde kulaklarımızın ve duyu organlarımızın zarar görmemesi için kulaklık ve kulak tıkaçları kullanılmalıdır. Gözlerimiz hayatımızdaki en önemli bir Organ'larımızdandır. 3M koruyucu gözlük, gözlerinizin sağlını ve zarar görmemesi için kullanılmaktadır. kaynak yaparken kaynak gözlüğü ise ortaya çıkan ışıklar ve alev dalgalarından gözlerini kullanmak için kullanılır. Maske çeşitleri Örnek Yüz maskesi gibi ürünler aşırı tozlu ve hava yoluyla geçebilen rahatsızlıklar bulunuyorsa bundan kurtulmak için kullanılmaktadır. Tulum gibi Koruyucu giysiler ile iş alanında vücudunuza gelebilecek küçükte olsa en ufak tehlikeyi bu sayede önleyebilirsiniz. Koruyucu tulum, Koruyucu ayakkabıları, özellikle kaynak ve demir işlerinde çalışanların tercih ettiği ürünlerdir. İş yerlerinin çalışma, sektör ve çalışma şekli ortamına göre 3m iş güvenliği ve sağlığı ürünleri kullanılmaktadır.

İş güvenliği ve sağlığını İşverenlerin işçi çalışan ve personelleri iş güvenliği ve sağlığı için bu materyalleri (malzemeleri, ürünleri) mutlaka bulundurmaları gerekmektedir. Çalışanların'da iş güvenliği ürünlerini kendi sağlığını korumak ve kazaları önlemek için mutlaka ürünleri doğru zamanda doğru bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Kullanılmadığı takdirde yani aksi halde kazaya sebebiyet verilebilir. Bu tip olayların ise iş verenin işçi kaybına çalışanların ise büyük bir sağlık problemleri yaşamalarına neden olabilmektedir. Bir işletme ve çalışma ortamında öncelik her zaman işçilerin çalışanların sağlığı korunması ile ilgili olmak zorundadır.

3M iş güvenliği ve sağlığı ne öneme sahiptir.

İşletme içerisinde veya dışarıda çalışma alanlarında kazaları ve kazaya sebebiyet verebilecek unsurları minimuma indirmek için bu ürünler kullanılmaktadır. Sağlığınızı tehlikeye atacak veya bozacak herhangi bir çalışma ortamında iş güvenliği ürünlerini kullanarak bu tehlikelerden korunabilir veya uzak durabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse İnşaat alanları gibi tehlikenin ve kazaya açık yerlerde çalışıyorsanız mutlaka başınızı koruyacak baret kullanmak gerek zorunlu gerek sağlık açıdan baret kullanmalısınız. Eğer bir kaynakçı iseniz veya kaynak işinde çalışıyor iseniz mutlaka kaynak koruyucu gözlükler kaynak koruyucu maskeler kullanmanız gerekiyor. Çalıştığınız iş yeri bu ürünleri temin etmekte zorunlu çalışan işçiler ise kullanmakta zorunludur. İş güvenliği kurallarına uyulmadığı takdirde kazaya sebebiyet verecek ve olumsuz olayların ortaya çıkacağı için Gaziantep factor iş market 3m ana bayii 3m iş güvenliği ve sağlığı ürünlerini iş yerinde bulundurulması ve kullanılması zorunlu ürünlerdir.