₺25,00 + KDV
₺40,00 + KDV
₺28,99 + KDV
₺40,00 + KDV
₺73,00 + KDV
₺80,00 + KDV
₺89,90 + KDV
₺105,99 + KDV
₺73,00 + KDV
₺83,00 + KDV
₺189,00 + KDV
₺220,00 + KDV
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺95,99 + KDV
₺140,00 + KDV
₺46,00 + KDV
₺68,00 + KDV
₺35,00 + KDV
₺46,00 + KDV
₺65,00 + KDV
₺75,00 + KDV
₺52,00 + KDV
₺68,00 + KDV
1

 Göz Solüsyonu

Çevre ve Diğer koruyucular deyince aklımıza gelen ürünler iş güvenliği ürünlerinin çevredeki ve diğer iş güvenliği koruyucuları getirmektedir. Göz solüsyonu, göz duşu, yüz solüsyonu, vücut duşları gibi ürünlerin mutlaka işletmelerde bulundurulması şarttır. Göz solüsyonu olası bir göze sıçrayan maddeleri anlık olarak yıkamanızda ve müdehale etmenize yardımcı olur. Bu ürünü mutlaka işçi iseniz iş vereninizinden talep etmeyi, İş veren iseniz işçilerinizi bu ürün hakkında bilgilendirmeniz gerekmektedir. 

 

Yalıtkan Paspaslar, İzole Halılar

 

Yalıtkan paspaslar ve izole halılar işletme içerisinde belirli yerlerde bulundurulmalıdır. İzole halı ve yalıtkan paspas özellikle elektirikte çalışmak çok büyük risk demektir. En küçük bir ihmal yaralanmanıza hatta ölüme sebep olabilir. İzole halı zeminde bulunan elektiriği emer ve sizin vücudunuza elektirik geçmesini engeller. Elektirik üzerine çalıştığınız bir ortamda yalıtkan paspas hayat kurtarabilir.

 

Trafik Ürünleri ve Sistemleri


Günümüzde bizlere bir çok uyarı, yön ve hayatımızı kolaylaştıran trafik tabelaları, dubalar, delinatörler ürünlerine rast gelmekteyiz. Hayat standartlarımızı yükseltmek ve trafik kurallarına uymak uyarmak için bu ürünleri günlük hayatımızda bir çok yerde görmekteyiz. Trafik lambaları, yön tabelası, uyarı tabelası, duba, delinatör, park dubası, gibi daha bir çok ürünler mevcuttur. Bunların yanı sıra aracımızda veya iş yerlerimizde bulundurma olası kazaya müdahale etmek için yangın battaniyesi, trafik ilk yardım seti ürünleride mevcuttur. Yangın battaniyesi bir çok yangında ilk müdahale görevi sağlamaktadır. Yangın battaniyesi mutlaka aracınızda bulundurmak belkide bir insan hayatını kurtaracaktır.

  

İş yeri ilk yardım seti

Bir İş yerinde Özellikle bulundurulması gereken araçlardan birisidir. ilk yardım seti. Ofiste çalışırken bile elinize bir zımba batması sonucu ciddi hastalıklara yol açabilir. İş yeri ilk yardım seti olası bir kazada size ilk müdahale edilmesi için kullanılan gereçtir. ilk yardım seti 

Hijyen, Tek kullanımlık ürünler

Tek kullanımlık ürünler lateks eldiven, bone, muayene eldiveni, gibi bir çok ürünle sizlere hizmet vermektedir. Hijyen açısından bu ürünler tek kullanımlıktır. Bu ürünlerin tek kullanımlık kullanılmasının amacı kritik ortamlarda kullanılmasındandır.