₺39,99 + KDV
₺55,00 + KDV
1

 İkaz Levhaları

İkaz levhaları günümüzde pek çok yönlendirmeler ile hayatımıza kolaylık ve yön veriyor. İkaz levhaları gerek trafikte gerek iş yerlerinde gerek oturduğumuz binalarda bile görüyoruz. İkaz levhalarının önemi hayatımızca çok büyük öneme sahip. Öncelikle engelli vatandaşlarımıza çok büyük bir kolaylığı olan ikaz levhaları hayatımızın pek çok alanında yer alıyor. İkaz levhaları'nın bir büyük alanıda iş yerlerinde kullanılan levhalar. Örnek olarak Önce iş güvenliği levhası, Baretini tak levhası, elini makinaya sokma levhası, ekipmansız çalışma levhası gibi pek çok levhalar iş yerlerinde kullanılmaktadır. Trafik'dede pek çok alanda kullanılan ikaz levhaları, trafik lambaları veya uyarı levhaları gibi daha buna benzer levhalar insanların gerek kurallara gerekte yön olarak kullandıkları bir gereçtir. 

İkaz Levhalarının Önemi

İkaz levhaları pek çok iş yerlerinde iş kazalarını önlediği gibi trafik'dede trafik kazalarını önlüyor. İş yerlerindeki kazaya sebebiyet verecek gereçlerin önceden uyarı levhaları ile bildirilmesi veya yön verilmesi hayati önem taşıyor.

İkaz levhalarını kullanmayan veya ihmal eden pek çok iş yerleri iş kazalarının daha çok yaşandığı iş yerleri olarak tespit edilmiştir. Sizlerde eğer iş yerlerinizde ikaz levhası kullanmıyorsanız iş veren'inize mutlaka temin edilmesini isteyiniz. İş veren iseniz işçilerinizin kesinlikle ikaz levhalarını görmelerini görecek yerlere asılmasını ve uymalarını talimatını veriniz.

Sizlerde ikaz levhlarını uygun fiyat ve koli alımlarda ücretsiz kargo ile sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.